ARK Komoda OSKAR, Dub Votan/Černá 135 cm

Produkt ARK Komoda OSKAR, Dub Votan/Černá 135 cm z kategorie komody od výrobce ARK najdete na BeaKids.cz za 7729 Kč. Celý popis 7729 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představte si nejen moderní, ale také funkční kus nábytku, který se stane středobodem Vašeho obývacího pokoje - moderní komodu OSKAR. Tento kousek nábytku je dokonalým spojením moderních prvků v dekoru Dub Votan s vysokými bytelnými kovovými nohami v černé barvě.

Komoda je široká 135,5 cm, nabízí dostatek úložného prostoru v podobě čtyř uzavřený polic za dvířky, třemi zásuvkami a jednou otevřenou policí. 

Každý kus nábytku z kolekce OSKAR je velice stabilní, jelikož je umístěn na vysokých kovových nohou v černé barvě. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm v dekoru Dub Votan.

Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomocí černých úchytků.

Komoda je součástí kolekce OSKAR, která ve svém systému obsahuje více druhů produktů, které můžete použít samostatně nebo je libovolně kombinovat i s jiným nábytkem z naší nabídky. 

Celá kolekce se skládá z televizního stolku, komody, konferenčního stolku a tří šatních skříň (150, 200 a 250 cm).

BARVA DEKORU - Dub Votan:


Dub Votan


* Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí balení je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku, včetně přehledného návodu, díky němuž bude složení hračka pro každého.

Vlastnosti produktu

Celková výška:107 cm
Celková šířka:135 cm
Celková hloubka:45 cm
Dekor:Dub Votan
Nohy:Kov
Značka: ARK Prodejce: Luceda
34035
Produktů
456
Kategorií
147
Značek