ARK Šatní skříň JACKSON, Černá 50 cm

Produkt ARK Šatní skříň JACKSON, Černá 50 cm z kategorie skříň s otočnými dveřmi od výrobce ARK najdete na BeaKids.cz za 3749 Kč. Celý popis 3749 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Moderní šatní skříň JACKSON spojuje moderní design s praktickými vlastnostmi. 

Hledáte-li spojení mezi elegantním designem a praktičností, tato šatní skříň je tím pravým řešením. Díky svému zajímavému designu se stane vynikajícím doplňkem každého interiéru. Tato skříň je rozdělena do jedné sekce, které nabízejí dostatek prostoru pro pro Vaše oblečení a další osobní věci.

Vyrobená z kvalitního laminátu je tato skříň nejen odolná, ale i snadno udržovatelná. Její rozměry a chytré uspořádání poskytují dostatek úložného prostoru. 

Skříň se dokonale hodí do různých místností, jako jsou ložnice, předsíň, kancelář, obývací pokoj, dětský nebo studentský pokoj. Možnosti využití jsou skutečně široké a nabízí možnost variabilního zařízení prostoru, pro lepší představu o uspořádání skříně si můžete prohlédnout doplňkové fotografie.

Tato skříň je dodávána v demontovaném stavu spolu s montážním návodem a všemi potřebnými spojovacími materiály

S touto šatní skříní získáte nejen praktický úložný prostor, ale také stylový kousek nábytku, který dodá vašemu interiéru nový rozměr.

Vlastnosti produktu

Celková hloubka:56 cm
Dekor:Černá
Celková šířka:50 cm
Celková výška:216 cm
Počet polic:1
Způsob otevírání a zavírání dvířek:Úchytky
Věšák na oblečení:Ano
Ean: JAXON 50 Značka: ARK Prodejce: Luceda
34572
Produktů
461
Kategorií
167
Značek