ARK Šatní skříň OLYMP, Modrá 200 cm

Produkt ARK Šatní skříň OLYMP, Modrá 200 cm z kategorie skříň s otočnými dveřmi od výrobce ARK najdete na BeaKids.cz za 12199 Kč. Celý popis 12199 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Moderní šatní skříň OLYMP. která spojuje moderní design s praktickými vlastnostmi. 

Hledáte-li spojení mezi elegantním designem a praktičností, tato šatní skříň je tím pravým řešením. Díky svému zajímavému designu se stane vynikajícím doplňkem každého interiéru. Tato skříň je rozdělena do dvou sekcí, které nabízejí dostatek prostoru pro pro Vaše oblečení a další osobní věci, zatímco vestavěné zrcadlo Vám umožní rychle zkontrolovat svůj vzhled před tím, než vyrazíte ven.

Vyrobená z kvalitního laminátu je tato skříň nejen odolná, ale i snadno udržovatelná. Její rozměry a chytré uspořádání poskytují dostatek úložného prostoru.

Skříň se dokonale hodí do různých místností, jako jsou ložnice, předsíň, kancelář, obývací pokoj, dětský nebo studentský pokoj. Možnosti využití jsou skutečně široké a nabízí možnost variabilního zařízení prostoru, pro lepší představu o uspořádání skříně si můžete prohlédnout doplňkové fotografie.

Tato skříň je dodávána v demontovaném stavu spolu s montážním návodem a všemi potřebnými spojovacími materiály

S touto šatní skříní získáte nejen praktický úložný prostor, ale také stylový kousek nábytku, který dodá vašemu interiéru nový rozměr.

Vlastnosti produktu

Celková výška:210 cm
Celková šířka:200 cm
Celková hloubka:58 cm
Dekor:Modrá
Počet dveří:4
Počet zásuvek:3
Počet polic:4
Věšák na oblečení:Ano
Ean: OMEGA 200 Značka: ARK Prodejce: Luceda
34035
Produktů
456
Kategorií
147
Značek