ARK Šatní skříň OSKAR, Dub Votan/Černá 200 cm

Produkt ARK Šatní skříň OSKAR, Dub Votan/Černá 200 cm z kategorie šatní skříně od výrobce ARK najdete na BeaKids.cz za 17009 Kč. Celý popis 17009 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představte si nejen moderní, ale také funkční kus nábytku, který se stane středobodem Vašeho obývacího pokoje - moderní šatní skříň OSKAR. Tento kousek nábytku je dokonalým spojením moderních prvků v dekoru Dub Votan s vysokými bytelnými kovovými nohami v černé barvě.

Šatní skříň je široká 200 cm, nabízí dostatek úložného prostoru v podobě sedmi polic, čtyř zásuvek a dvou tyčí pro zavěšení oděvů.

Každý kus nábytku z kolekce OSKAR je velice stabilní, jelikož je umístěn na vysokých kovových nohou v černé barvě. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm v dekoru Dub Votan.

Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomocí černých úchytků.

Šatní skříň je součástí kolekce OSKAR, která ve svém systému obsahuje více druhů produktů, které můžete použít samostatně nebo je libovolně kombinovat i s jiným nábytkem z naší nabídky. 

Celá kolekce se skládá z televizního stolku, komody, konferenčního stolku a tří šatních skříň (150, 200 a 250 cm).

BARVA DEKORU - Dub Votan:


Dub Votan


* Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí balení je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku, včetně přehledného návodu, díky němuž bude složení hračka pro každého.

Vlastnosti produktu

Celková výška:225 cm
Celková šířka:200 cm
Celková hloubka:62 cm
Dekor:Dub Votan
Nohy:Kov
Značka: ARK Prodejce: Luceda
34035
Produktů
456
Kategorií
147
Značek