Bigjigs Toys Dřevěné kostky Woodland

Produkt Bigjigs Toys Dřevěné kostky Woodland z kategorie dřevěné hračky od výrobce Bigjigs Toys najdete na BeaKids.cz za 379 Kč. Celý popis 379 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Šest dřevěných kostek vytváří šest různých obrazů lesních zvířat. Otočte každou kostkou a najděte kousky, které tvoří obrázek, nebo je promíchejte pro zábavu! Pomáhá rozvíjet obratnost, schopnosti shody a soustředění. Kompaktní rozměry zajišťují, že tato hračka je užitečným spoluhráčem doma i na cestách. Dřevěný podstavec lze použít jako základnu ke kostkám a umožňuje bezpečné uložení všech kostek.  

Hlavní vlastnosti:
vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů certifikovaných FSC
vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám
pomáhá rozvíjet obratnost, schopnosti shody a soustředění

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

Rozměry: 11,7x4,8x11,7 cm
Věk: 6m+
Materiál:FSC dřevo
Ean: 691621810279 Značka: Bigjigs Toys Prodejce: Luceda
35869
Produktů
517
Kategorií
167
Značek