Dětská lampa Zajíček Miffy First Lamp

Produkt Dětská lampa Zajíček Miffy First Lamp z kategorie dětské lampičky od výrobce MR MARIA najdete na BeaKids.cz za 2042 Kč. Celý popis 2042 Kč 2042 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představujeme vám designovou LED lampu Miffy ve tvaru zajka. Vzhled lampy je inspirovaný pohádkovým zajíčkem Miffy, jehož stvořil nizozemský umělec Dick Bruna v nizozemském designérském studiu Mr Maria.

Lampa je vyrobena z bezpečného a měkkého silikonu a díky teplému světlu působí velmi příjemně. Jeho bezpečnost spočívá v tom, že se nepřehřívá a to znamená, že vašemu hubeňourovi nehrozí riziko popálení.

Zajíček může být nedílnou součástí noci v náručí vašeho děťátka a ochrání jeho dětský pokojíček před tmou. Vaše děťátko si ho natolik zamiluje, že bude jeho společníkem na každém kroku. Jen si představte, jak by zpříjemnil království vašeho prcka nebo váš interiér.

Lampa je dostupná ve čtyřech velikostech Miffy Mini (15 cm)Miffy First Lamp (30cm) svítí po nabití, max. doba nabíjení je 6 hodin, Lampa Miffy S (50 cm) a Lampa Miffy XL (80 cm) svítí jen tehdy, když jsou pomocí síťového kabelu napojeny v elektrice.

Jednoduché vypínání lampy je na zadní části zajíčka on / off. Po nabití lampa svítí cca 24 hod. Součástí balení je USB nabíjecí kabel.

Na spodní straně zajka je knoflík, kterým se ovládá intenzita svícení. Vaše děťátko si tak může nastavit světlo tak, jak mu to nejvíce vyhovuje.

Čištění lampičky: zajka jemně stlačte aby se povolilo led světélko ze spodní části. Obal zajka lze prát v pračce nebo mýt v myčce nádobí samozřejmě na nízkých teplotách.

Miffy se už těší k vám do dětského pokojíčku.

Značka: MR MARIA Prodejce: Lovel
34035
Produktů
456
Kategorií
147
Značek