FK Dřevěná sada milníkových karet - Láska

Produkt FK Dřevěná sada milníkových karet - Láska z kategorie tipy na dárky od výrobce FK najdete na BeaKids.cz za 499 Kč. Celý popis 499 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Narození miminka je jedno z nejkrásnějších okamžiků v životě. Na svět přichází dlouho očekávané štěstí. Po dlouhých 9. měsících přichází konečně ten čas, kdy se nám změní celý život, díky drobečka, který přišel z čisté lásky.  

Vytvořili jsme pro Vás dřevěné milníkové karty, se kterými si můžete každý měsíc Vašeho miminka zachytit na fotografii a tak uchovat navždy ty krásné vzpomínky a pokroky, které Vaše děťátko dělá během svých prvních měsíců až do toho krásného 1. roku. 

Ke každému měsíci se Vám zajisté bude vázat nějaká vzpomínka a díky kartiček na fotografii si na ně jednoduše vzpomenete. 

Milníkové kolečka jsou uloženy v přírodní dřevěné krabičce s nápisem LÁSKA, a to hlavně proto, že s narozením miminka přichází nekonečná láska právě k tomuto malému stvoření, která již bude trvat navždy.

Pokud tedy hledáte úžasný dárek pro kamarádku, kolegyni nebo se chcete sama sebe potěšit a radovat se z Vašeho těhotenství, tak dřevěná milníková kolečka jsou originální a skvěle doplní každou fotku.

Sada obsahuje: 

- 13 milníkových koleček
- 1 - 11 měsíc
- 1. rok
- 1x tematický milník k narození miminka 

Vlastnosti produktu

Rozměry:10 x 10 cm
Značka: FK Prodejce: Luceda
22241
Produktů
351
Kategorií
142
Značek