NEF Houpací stan - Dětské ptačí hnízdo

Produkt NEF Houpací stan - Dětské ptačí hnízdo z kategorie houpačky a letní zábava od výrobce NEF najdete na BeaKids.cz za 2199 Kč. Celý popis 2199 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Zde je dětská houpačka nejen pro houpání, ale především pro vytváření dobré nálady a relaxace ...

To, co odlišuje tento výrobek, je uzavřená forma stanu a měkčeného prvku na dně pro větší pohodlí. Díky možnosti uzavřít se ve stanu, se můžete odříznout od vnějšího světa a uvolnit se. Děti také mají rádi příležitost ukrývat se a bude to pro ně další úžasné útočiště.

Přednosti tohoto produktu:

Bezpečnost - hračka je vyrobena uznávanou společností a testována, označená značkou CE (existuje mnoho lidí, kteří dělají houpání bez certifikátu)
Pohodlí - i přes jednoduchou formu na sedadle je pohodlná. Pohodlí by mělo být zajištěno především nafukovací základnou uvnitř stanu.
Maximální zatížení výkyvu - až 100 kg.
Houpačka se skládá ze stanu se zavřeným vstupem a nafukovacího dna. V horní části je kovový kroužek pro montáž houpačky. Nafukovací dno lze použít i mimo stan.

Houpačka je určena pro soukromé použití uvnitř nebo venku. Při použití ve venkovním prostředí je nejlepší ji po použití umýt, aby byla zajištěna delší životnost. Houpačka by měla být používán pod dohledem dospělého.  

Vlastnosti produktu

Vhodné od:3 let
Průměr x Výška:110 x 100 cm
Součástí balení je:Nafukovací pumpa
Značka: NEF Prodejce: Luceda
35869
Produktů
517
Kategorií
167
Značek