NEF Závěsné houpací křeslo - Růžové - 130 x 100 cm

Produkt NEF Závěsné houpací křeslo - Růžové - 130 x 100 cm z kategorie houpačky a letní zábava od výrobce NEF najdete na BeaKids.cz za 1499 Kč. Celý popis 1499 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Relaxujte na zahradě, na terase nebo doma. Nezáleží na tom, kde závěsnou židli zavěsíte. Bude fungovat všude dobře. Tato krásná závěsná židle pochází z Brazílie, domácí siesta a slavnostní svátky. Vezměte si kamkoliv, relaxujte a odpočiňte si.

Pestré barvy hezky oživí interiér.

Díky použití speciálně vyvinutého materiálu je společnost Elltex odolná proti povětrnostním vlivům a vodotěsnosti, přičemž zůstává pohodlná na dotek.

Vlastnosti produktu:

esteticky vyrobené v živých barvách
vodotěsné a velmi silné tkaniny
příjemné a měkké na dotek
pohodlná - téměř tak velký jako klasická brazilská židle
Stabilní konstrukce dřevěných korálů
Židle je zavěšena na dřevěné tyči vyrobené v patentované technice Drexelung. Výsledkem je, že šňůry nejsou tlačeny dohromady a zůstávají na místě a zajišťují pohodlné používání.

Cívka může být namontována mnoha způsoby: na speciálních stojanech, stropních hácích nebo na větvích. Pokud má být otočný kroužek otočen, musí být namontován na otočném háku, aby nedošlo ke stírání lana.

Celý materiál je zabalen v praktickém sáčku stejného materiálu jako houpačka, což usnadňuje ukládání a přenášení houpačky.

Vlastnosti produktu

Plocha sedáku:130 x 100 cm
Hmotnost výrobku:1,8 kg
Maximální zatížení:120 kg
Materiál:Elltex (55% bavlna a 45% polyester)
Značka: NEF Prodejce: Luceda
35869
Produktů
517
Kategorií
167
Značek