Pexi Paměť 3D

Produkt Pexi Paměť 3D z kategorie stolní hry od výrobce Pexi najdete na BeaKids.cz za 339 Kč. Celý popis 339 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Naučná hra plná zábavy s barvami, prostorem a pamětí pro děti od 5 do 12 let a pro jejich rodiče (2-5 hráčů). Vyzkoušejte a trénujte svou prostorovou orientaci a zrakovou percepci, která je důležitá pro poznávání okolního světa a pro dobré zvládnutí učení písmen a znaků ve škole.  Při hře si její účastníci také osvěžují poznávání barev a opakují počítání. Vhod přijde také procvičení paměti. Napětí jednotlivým kolům dodávají přesýpací hodiny, které určují čas na složení prostorového vzoru. Pro nejmladší hráče, můžete měření času vynechat a usnadnit jim tak hru. Úkolem hráče je zpaměti poskládat kostky do prostoru, podle vzoru na kartě, kterou si vytáhne z balíčku. Čas na položení odměřují přesýpací hodiny. Ten, kdo nejrychleji uloží kostky podle zapamatovaného vzoru, získává žeton. Vyhrává ten hráč, který má na konci hry nejvíce žetonů.

Zvolte si OBTÍŽNOST:
Poskládat barevné kostičky do prostoru nemusí být snadné, jak se na první pohled zdá. Proto hra umožňuje zvolit karty podle různé obtížnosti a přizpůsobit jí věku hráčů zapojených do hry. Z hraní hry Paměť 3D se tak pokaždé stane skutečná zábava.
Pokud jste starší nebo dospělí, můžete si zvolit kartu se složitějšími vzory.
Uvidíte jak jste na tom s prostorovým vnímáními svým pamatovákem! :-) Velikost kostek je 1,8 cm.

Balení obsahuje:
barevné kostky v 5 barvách– 25 ks
karty vzorů – 55 ks
přesýpací hodiny – 1 ks
žetony – 100 ks
český a slovenský návod – 1ks

Hlavní vlastnosti:
trénuje postřeh a paměť
učí barvy a prostorovou představivost
Dokumentace: návod ke hře CZ
návod ke hře SK

Rozměry: 19,5x18,5x5,3 cm
Věk: 5+
Materiál: karton, plast
Doba hraní: 30 min.
Počet hráčů: 2-5
Ean: 5906018005240 Značka: Pexi Prodejce: Luceda
34572
Produktů
461
Kategorií
167
Značek