PSK Komoda NATURAL, Písková/Scandi 106 cm

Produkt PSK Komoda NATURAL, Písková/Scandi 106 cm z kategorie komody od výrobce PSK najdete na BeaKids.cz za 5109 Kč. Celý popis 5109 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představte si nejen moderní, ale také funkční kus nábytku, který se stane středobodem Vašeho obývacího pokoje - moderní komodu NATURAL. Tento kousek nábytku je dokonalým spojením jedinečných moderních a přírodních prvků v dekoru Písková/Scandi vysokými dřevěnými nohami a zlatými úchytky pro snadné otevírání a zavírání dvířek.

Komoda je široká 106 cm, nabízí dostatek úložného prostoru v podobě tří zásuvek a jedné uzavřené police za dvířky. 

Každý kus nábytku z kolekce NATURAL je velice stabilní, jelikož je umístěn na vysokých dřevěných nohou. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm v dekoru Písková/Scandi.

Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomocí zlatých úchytků.

ROZMĚRY KOMODY:

Komoda je součástí kolekce NATURAL, která ve svém systému obsahuje více druhů produktů, které můžete použít samostatně nebo je libovolně kombinovat i s jiným nábytkem z naší nabídky. 

Celá kolekce se skládá z televizní skříňky, tří komod ve dvou velikostech (106 a 158 cm), knihovny/regálu a nočního stolku.

Kolekce NATURAL je dostupná také v dekoru:


Ekalyptus
Scandi


BARVA DEKORU - Písková/Scandi:


Písková 

Scandi


* Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí balení je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku, včetně přehledného návodu, díky němuž bude složení hračka pro každého.

Vlastnosti produktu

Montáž:Dodáváno v demontu
Dekor:Písková, Scandi
Celková výška:80 cm
Počet dveří:1
Počet zásuvek:3
Počet polic:1
Závěsná:NE
Nohy:Dřevo
Způsob otevírání a zavírání dvířek:Úchytky
Materiál:Lamino
Celková hloubka:38 cm
Celková šířka:106 cm
Značka: PSK Prodejce: Luceda
34035
Produktů
456
Kategorií
147
Značek