PSK Komoda ROBERT, Černá 144 cm

Produkt PSK Komoda ROBERT, Černá 144 cm z kategorie komody od výrobce PSK najdete na BeaKids.cz za 6779 Kč. Celý popis 6779 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představte si nejen moderní, ale také funkční kus nábytku, který se stane středobodem Vašeho obývacího pokoje - moderní komoda ROBERT. Tento kousek nábytku je dokonalým spojením jedinečných moderních prvků v dekoru Černá vysokými kovovými nohami v černé barvě a vybaven systémem push to open pro snadné otevírání a zavírání dvířek.

Komoda je široká 144 cm, nabízí dostatek úložného prostoru v podobě tří zásuvek zásuvky a jedné uzavřené police za dvířky.

Každý kus nábytku z kolekce ROBERT je velice stabilní, jelikož je umístěn na vysokých kovových nohou v černé barvě. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm v dekoru Černá.

Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomocí systému push to open.

ROZMĚRY KOMODY:

Komoda je součástí kolekce ROBERT, která ve svém systému obsahuje více druhů produktů, které můžete použít samostatně nebo je libovolně kombinovat i s jiným nábytkem z naší nabídky. 

Celá kolekce se skládá z televizní skříňky a tří komod ve dvou velikostech (97 a 144 cm).

BARVA DEKORU - Černá:


Černá


* Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí balení je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku, včetně přehledného návodu, díky němuž bude složení hračka pro každého.

Vlastnosti produktu

Montáž:Dodáváno v demontu
Materiál:Lamino
Celková výška:83 cm
Celková šířka:144 cm
Celková hloubka:37 cm
Dekor:Černá
Počet dveří:1
Počet zásuvek:3
Počet polic:1
Závěsná:NE
Nohy:Kov
Způsob otevírání a zavírání dvířek:Push to open
Značka: PSK Prodejce: Luceda
35869
Produktů
517
Kategorií
167
Značek