PSK Komoda SANTAL, Černá/Dub Votan 104 cm

Produkt PSK Komoda SANTAL, Černá/Dub Votan 104 cm z kategorie komody od výrobce PSK najdete na BeaKids.cz za 6639 Kč. Celý popis 6639 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představte si nejen moderní, ale také funkční kus nábytku, který se stane středobodem Vašeho obývacího pokoje - moderní komoda SANTAL. Tento kousek nábytku je dokonalým spojením jedinečných moderních a přírodních prvků v dekoru Černá/Dub Votan vysokými kovovými nohami a vybaven systémem push to open pro snadné otevírání a zavírání dvířek.

Komoda je široká 104 cm, nabízí dostatek úložného prostoru v podobě dvou uzavřených polic za dvířky. Nábytek je osvětlen pomocí LED osvětlení. 

Každý kus nábytku z kolekce SANTAL je velice stabilní, jelikož je umístěn na vysokých kovových nohou. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm v dekoru Černá/Dub Votan.

Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomocí systému push to open.

ROZMĚRY KOMODY:

Komoda je součástí kolekce SANTAL, která ve svém systému obsahuje více druhů produktů, které můžete použít samostatně nebo je libovolně kombinovat i s jiným nábytkem z naší nabídky. 

Celá kolekce se skládá z televizní skříňky, dvou vitrínových skříň jedné velikosti (104 cm), tří komod ve dvou velikostech (154 a 104 cm) a nočního stolku.


BARVA DEKORU - Černá/Dub Votan:


Černá

Dub Votan


* Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí balení je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku, včetně přehledného návodu, díky němuž bude složení hračka pro každého.

Vlastnosti produktu

Montáž:Dodáváno v demontu
Dekor:Černá
Celková šířka:104 cm
Počet dveří:2
Počet polic:2
Závěsná:NE
Nohy:Kov
Způsob otevírání a zavírání dvířek:Push to open
Materiál:Lamino
Celková výška:83 cm
Celková hloubka:38 cm
Dekor:Dub Votan
Značka: PSK Prodejce: Luceda
34035
Produktů
456
Kategorií
147
Značek