PSK Noční stolek SANTAL, Černá/Dub Votan 54 cm

Produkt PSK Noční stolek SANTAL, Černá/Dub Votan 54 cm z kategorie noční stolky od výrobce PSK najdete na BeaKids.cz za 3459 Kč. Celý popis 3459 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představte si nejen moderní, ale také funkční kus nábytku, který se stane středobodem Vašeho obývacího pokoje - moderní noční stolek SANTAL. Tento kousek nábytku je dokonalým spojením jedinečných moderních a přírodních prvků v dekoru Černá/Dub Votan vysokými kovovými nohami a vybaven systémem push to open pro snadné otevírání a zavírání dvířek.

Noční stolek je široký 54 cm, nabízí dostatek úložného prostoru v podobě jedné zásuvky a jedné otevřené police. Nábytek je osvětlen pomocí LED osvětlení. 

Každý kus nábytku z kolekce SANTAL je velice stabilní, jelikož je umístěn na vysokých kovových nohou. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm v dekoru Černá/Dub Votan.

Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomocí systému push to open.

ROZMĚRY NOČNÍHO STOLKU:

Noční stolek je součástí kolekce SANTAL, která ve svém systému obsahuje více druhů produktů, které můžete použít samostatně nebo je libovolně kombinovat i s jiným nábytkem z naší nabídky. 

Celá kolekce se skládá z televizní skříňky, dvou vitrínových skříň jedné velikosti (104 cm), tří komod ve dvou velikostech (154 a 104 cm) a nočního stolku.


BARVA DEKORU - Černá/Dub Votan:


Černá

Dub Votan


* Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí balení je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku, včetně přehledného návodu, díky němuž bude složení hračka pro každého.

Vlastnosti produktu

Montáž:Dodáváno v demontu
Materiál:Lamino
Celková výška:56 cm
Celková šířka:54 cm
Celková hloubka:38 cm
Dekor:Černá
Dekor:Dub Votan
Počet zásuvek:1
Závěsná:NE
Nohy:Kov
Způsob otevírání a zavírání dvířek:Push to open
Značka: PSK Prodejce: Luceda
34035
Produktů
456
Kategorií
147
Značek